Producenci
Regulamin promocji

Regulamin

„RABAT 15% ZA LIKE’A”

§1
Postanowienia wstępne
 1. Organizatorem promocji jest Soremo Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 31-763, przy ul. Niebyłej 9/54, NIP: 678-318-20-25, zwana dalej "Organizatorem".
 2. Czas trwania promocji obejmuje okres od 05.01.2020 r. do odwołania.
 3. Promocja dotyczy zakupów produktów w sklepie internetowym www.soremo.pl.
§2
Warunki promocji
 1. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów dokonujących zakupu w sklepie internetowym www.soremo.pl.
 2. Udział w promocji i podanie danych z nią związanych jest dobrowolne.
 3. Aby otrzymać kupon rabatowy uprawniający do 15% zniżki na nieprzecenione produkty w sklepie internetowym SOREMO, należy polubić fan page firmy na serwisie społecznościowym Facebook (https://www.facebook.com/sklepsoremo) i napisać wiadomość prywatną za pomocą komunikatora Facebook.
 4. Kupon rabatowy zostanie przesłany przez Organizatora promocji w odpowiedzi na wiadomość prywatną na portalu Facebook w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości i polubienia fan page Organizatora.
 5. Promocja nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi prowadzonymi przez Organizatora. Jeden kod rabatowy można wykorzystać tylko raz.
 6. Właściciel konta na portalu Facebook może otrzymać tylko jeden kupon rabatowy.
 7. Kupony rabatowe można realizować w dniach od 05.01.2020r. do 29.02.2020r.
 8. W przypadku anulowania zamówienia w sklepie internetowym kupon przepada.
§3
Przetwarzanie danych osobowych
 1. Administratorem danych osobowych przekazywanych przez Uczestnika Promocji jest Organizator.
 2. Danymi niezbędnymi do celów realizacji Promocji i postanowień Regulaminu są: nazwa użytkownika na portalu Facebook Uczestnika Promocji.
 3. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), Uczestnik Promocji wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Administratora i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora za pomocą portalu Facebook.
 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne dla wzięcia udziału w Promocji i otrzymania kuponu rabatowego.
 5. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
§4
Postępowanie reklamacyjne
 1. Wszelkie reklamacje dotyczące Kuponów Rabatowych z Promocji „RABAT 15% ZA LIKE’A” Uczestnicy mogą zgłaszać za pomocą wiadomości e-mail na adres kontakt@soremo.pl.
 2. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko Uczestnika, adres jego profilu na portalu Facebook, jak również dokładny opis i powód reklamacji.
 3. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie 14 dni od daty ich otrzymania.
 4. Reklamacja rozpatrywane będą na podstawie Regulaminu i powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
 5. O decyzji Organizatora odnośnie reklamacji Uczestnik zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany w reklamacji.
§5
Postanowienia końcowe
 1. Regulamin Promocji jest dostępny na stronie internetowej sklepu www.soremo.pl.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w każdym czasie, bez podania przyczyny. Zmiany te nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników Promocji.
 3. Przed wzięciem udziału w Promocji, Uczestnik powinien zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Wzięcie udziału w Promocji oznacza zapoznanie się z postanowieniami niniejszego Regulaminu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl